Běžnou součástí dnešního uspěchaného života je automatizace a mít svou firmu, nebo rodinný dům pod kontrolou pomocí mobilního telefonu, tabletu, nebo PC. Většina lidí si už dnes ani nedovede představit vylézat z auta, otevírat bránu, vrata, jít a teprve si zapnout topení až po příchodu domů a další věci, které jsou součástí života. Někdy začátkem roku 2019 jsme se pro Vás rádi vydali touto cestou i my a nabídli zákazníkům mnohem víc než klasickou elektroinstalaci rodinného domu nebo firmy. Po dlouhém a precizním zkoumání jsme zvolili sice méně známý, ale zcela ověřený systém řízení TAPHOME.

Proč TAPHOME ? Oproti konkurenci je uživatel schopen sám si změnit nastavení svých zařízení instalovaných v domě. Nepotřebujete žádné techniky IT ani další prostředníky, kterým se v případě změn v systému nemůžete dovolat a pak slyšíte, že přijedou zítra, za týden atd. … a ve finále přijde nečekané vyúčtování služeb. S TAPHOME si můžete libovolně upravovat scény a spousty dalších nastavení. Více se dozvíte na taphome.com/CZ

  • TAPHOME je jediný smart home systém, ve kterém můžete provádět vlastní úpravy.
  • TAPHOME je otevřený – integruje všechna zařízení ve vaší domácnosti. Udělali jsme integraci, aby jste ji nemuseli dělat vy.
  • TAPHOME se vejde do vašeho standardního rozpočtu pro termostaty, nebo pro ovládání žaluzií.
Výžádat cenovou nabídku

Kontaktujte nás

Byli jste spokojeni s naši prací? Chcete získat více informací? Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Nejlepším ohodnocením je když dáte doporučení dalším lidem, přátelům a známým.

AMbrož elektroinstalace s.r.o.

IČ:
17568412

DIČ:
CZ17568412

Pavlína Ambrožová:
Jednatel, Administrativa
+420 731 977 609
elektro.am@email.cz

Ing. Patrik Maňák:
Technik
+420 739 004 072
amelektro.manak@email.cz

    Máte zájem
    o elektroinstalační služby?

    Napište nám zprávu, nebo nám zavolejte na tel.č. +420 731 463 008