Firma AM-ELEKTROINSTALACE byla založena 31.12.2012. Možná si říkáte proč na Silvestra? Rádi Vám o tom popovídáme u případné spolupráce.

Pro naše klienty řešíme všechny elektromontážní práce a dodávky v oblasti elektrotechniky. Provádíme kompletní elektroinstalace rodinných domů, bytů, průmyslových objektů. Výměny osvětlení v průmyslových halách včetně světelně-technických výpočtů. Dále také instalace veřejného osvětlení včetně rádiového řízení intenzity s možností nastavení světelných scén. Uvedené rádiové řízení využíváme i při instalaci světel v budovách pro řízení intenzity osvětlení.

Dodáváme ověřené elektroinstalace SMARTHOME ( inteligentní domy ) a řídící systémy TAPHOME. Profesionální zkušenosti máme i v oblasti instalace CBS a nouzového osvětlení. Našim úspěchem se také staly slaboproudé elektroinstalace a těmi jsou: Zabezpečovací zařízení Jablotron, kamerové systémy Hikvison, Taphome, přístupové systémy, domovní telefony a videotelefony, rozvody sítí LAN, TV včetně switchů a racku.

Kontaktujte nás

Byli jste spokojeni s naši prací? Chcete získat více informací? Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Nejlepším ohodnocením je když dáte doporučení dalším lidem, přátelům a známým.

Marek Ambrož:
+420 731 463 008

Pavlína Ambrožová:
+420 731 977 609

IČ:
01276131

    Máte zájem
    o elektroinstalační služby?

    Napište nám zprávu, nebo nám zavolejte na tel.č. +420 731 463 008