Firma Marek Ambrož ( AM-ELEKTROINSTALACE ) byla založena 5.12.2012. Od té doby se naše firma vyvíjí, zdokonaluje v oblasti elektrotechniky a energetiky. Věří nám stále více zákazníků a naše obchodní spolupráce se rozrůstá.  Proto firma Marek Ambrož postupně přechází na společnost s ručením omezeným pod názvem AMbrož elektroinstalace s.r.o. 

Pro naše klienty řešíme všechny elektromontážní práce a dodávky v oblasti elektrotechniky a energetiky . Provádíme kompletní elektroinstalace rodinných domů, bytů, průmyslových objektů. Výměny osvětlení v průmyslových halách včetně světelně-technických výpočtů. Dále také instalace veřejného osvětlení včetně rádiového řízení intenzity s možností nastavení světelných scén. Uvedené rádiové řízení využíváme i při instalaci světel v budovách pro řízení intenzity osvětlení. Dodáváme kompletní instalaci fotovoltaických elektráren na klíč včetně projektové dokumentace, vyřízení dotace a veškeré administrativní prace spojených s FVE od 4 kWp – 150 kWp

Dodáváme ověřené elektroinstalace SMARTHOME ( inteligentní domy ) a řídící systémy TAPHOME. Profesionální zkušenosti máme i v oblasti instalace CBS a nouzového osvětlení. Našim úspěchem se také staly slaboproudé elektroinstalace a těmi jsou: Zabezpečovací zařízení Jablotron, kamerové systémy Hikvison, Taphome, přístupové systémy, domovní telefony a videotelefony, rozvody sítí LAN, TV včetně switchů a racku.

Kontaktujte nás

Byli jste spokojeni s naši prací? Chcete získat více informací? Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Nejlepším ohodnocením je když dáte doporučení dalším lidem, přátelům a známým.

AMbrož elektroinstalace s.r.o.

IČ:
17568412

DIČ:
CZ17568412

Pavlína Ambrožová:
Jednatel, Administrativa
+420 731 977 609
elektro.am@email.cz

Ing. Patrik Maňák:
Technik
+420 739 004 072
amelektro.manak@email.cz

    Máte zájem
    o elektroinstalační služby?

    Napište nám zprávu, nebo nám zavolejte na tel.č. +420 731 463 008